O firmie

Tłumaczenia Szczecin w grupie Clever Group Polska

Odział Tłumaczenia Szczecin w zarządzie Clever Group Polska Sp.z.o.o działający na terenie Pomorza Zachodniego jest wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr.0000505160 w Warszawie. Realizujemy usługi w promieniu 200km od siedziby firmy mieszczącej się na terenie Szczecina. Zajmujemy się organizacją i obsługą konferencji i wynajmem sprzętu konferencyjnego, głównie sprzętu do tłumaczeń symultanicznych marki Bosch. W naszej ofercie mały cyfrowy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych jak i kabiny dla tłumaczy, sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony, projektory, ekrany, podesty sceniczne. Jesteśmy przygotowani do obsługi najbardziej wymagających klientów. Do każdego zlecenia oferujemy naszych wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem. Montują sprzęt i czuwają nad jego doskonałą pracą przez cały czas trwania konferencji.

pastedGraphic.png

Celem firmy jest zapewnienie usług takich jak:

Wynajem systemów do tłumaczeń

- Angaż tłumaczy na rzecz zleceniodawcy

- Organizacja konferencji - kompleksowa obsługa techniczna

- Zabezpieczenie innego sprzętu konferencyjno - eventowego. 

 

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z obszarem naszych targetów w zakładce "Oferta".  Jeśli są Państwo zainteresowani wynajem sprzętu, jest on opisany w szerokim ujęciu w zakładce "Wynajem sprzętu". Mamy duże doświadczenie w obsłudze konferencji i wydarzeń  zarówno dla biznesu, polityki i nauki. Współpracujemy z biurami tłumaczeń jak i klientami potrzebującymi oferty bezpośredniej.

Zaletą oddziału Szczecińskiego jest to - że zapewniamy każdą ilość sprzętu, który znajduję się w naszej głównej siedzibie w Warszawie. Cena transportu wynosi  100 zł w granicach miasta, a 1zł/km w obszarze Szczecin - dana lokalizacja.

Gotowi jesteśmy zabezpieczyć sprzęt i obsłużyć każde wydarzenie.

Zapraszamy do kontaktu zawartego w naszym formularzu zgłoszeniowym lub tel 513 870 004.